فعالسازی گیرنده ی دیجیتال در تلویزیونهای دارای گیرنده ی دیجیتال

-

کاملا به این مطالب توجه کنید:
در طول روز چندین تماس به شرکت ما میشه با این موضوع که ما میخواستیم گیرنده ی دیجیتال تلویزیونمونو فعال کنیم که...
 در صورتیکه شما هم یکی از این مشتریان هستید با شماره های دفتر تماس گرفته تا کارشناسان ما ؛ شما را از جزئیات مطلع نمایند و یا می توانید شماره تماس خود را ارسال نمایید تا در اسرع زمان با شما تماس گرفته شود.


در طول روز چندین تماس به شرکت ما میشه با این موضوع که ما میخواستیم گیرنده ی دیجیتال تلویزیونمونو فعال کنیم که نمیدونیم چی شد دیگه روشن نمیشه... 
این شرح یکی از تماسهاست:
... شنیده بودیم که از طریق ورود به منوی مخفی میشه گیرنده ی دیجیتال رو فعال کرد به همین دلیل با هزار بدبختی منوی مخفی روگیر آوردم و رفتم توی منوی مخفی یه گزینه روانتخاب کردم که یه دفعه نفهمیدم چی شد که تلویزیون هی خاموش روشن میشد سریع خاموشش کردم . و حالا دیگه اصلا روشن نمیشه...چی کارش کنم؟
درست میشه؟
هزینه اش چقدره؟
اما جواب ما:
بله درست میشه اگه شانس بیارید و تلویزیونو دست ناوارد نداده باشید میشه برنامه ی تلویزیونو روی آی سی ریخت و  در حالت دوم با تعویض قطعه و ریختن اپیرام روی آی سی مشکل حل میشه والا اگه برد آسیب دیده باشه باید برد عوض بشه که هزینه اش  در حدود 550 هزار تومن متغیره .اونم فقط واسه مدل هایی که بردشون موجود باشه.
اما توصیه ما:
1.پس از خرید در موقع نصب حتما از نصاب بخواهید که گزینه ی دیجیتال آن فعال شود.
2.هیچ وقت در صورت عدم آشنایی سراغ فعال کردن نروید.
3.درصد قابل توجهی از تلویزیون های قاچاق و بدون گارانتی  ، فاقد گیرنده ی دیجیتال میباشد پس خودتان را خسته نکنید.
خوندن مطلب زیر هم ممکنه براتون جالب باشه:
بارها و بارها گفتیم و باز هم میگیم که تلویزیون را با گارانتی معتبر خریداری کنید و در صورت خرید تلویزیون بدون گارانتی از شهر های مرزی حتما به نکات زیر توجه کنید :
1.تلویزیونی را انتخاب کنید که در سایت شرکت سازنده موجود بوده ( بعضی از مدلها اصلا وجود خارجی ندارد و کاملا تقلبی میباشد) و بهتر آنکه اون مدل حتما توی ایران وجود داشته باشه ( به این دلیل که وقتی که مشکلی برای اون تلویزیون پیش اومد لا اقل قطعات و پنلش توی ایران موجود باشه)
2.حتما در صورت اینکه تلویزیون انتخابی شما دارای آپشن DVB یا گیرنده ی دیجیتال  میباشد حتما از فروشنده بخواهید که آن را فعال کند ( که به عاقبت متن ابتدایی گرفتار نشوید)
3.موقع حمل تلویزیون به شهرتان حتما تمام نکات ایمنی را بمنظور آسیب نرسیدن به پنل رعایت نمایید.(قابل توجه اونایی که به خاطر چند هزارتومن ارزونتر خریدن ،2 میلیون تومنشون به راحتی میپره ، بدین صورت که: وقتی برای اولین بار تلویزیونو تو خونشون روشن میکنن میبینن که تلویزیون روشن نمیشه و و انصافا کلی هم ضدحال میخورن

نظرات در رابطه با این پست
saeed
saeed در تاریخ 01:01 ساعت 01:01 گفته :
سلام اگه از قالبهای ثامن بلاگ خسته شده اید یه سری به ما بزنید http://theme20.samenblog.com
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :