معرفی تلویزیون UA46C8000XR سامسونگ


تصاویر دو بعدی را سه بعدی ببینیم

  • پایه گردان
  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • واقعیت برتر با Samsung 3D
  • SRS Theater Sound
UA46C8000XRتصاویر دو بعدی را سه بعدی ببینیم

  • پایه گردان
  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • واقعیت برتر با Samsung 3D
  • SRS Theater Sound
UA46C8000XR

فقط یک تلویزیون می تواند وجود داشته باشد که باریک ترین، واضح ترین و شیک ترین باشد. جای هیچ شکی نیست، این تلویزیون ال ای دی سری 8 Samsung است. بطرز اعجاب آوری باریک است و با بی نقص ترین طراحی کریستال ممکن، همراه شده است. جزییات تک تک کادرها با وضوح کامل در صفحه ال ای دی آن ثبت می گردند. تاربودن و نامشخص بودن لبه های تصاویر حذف شده و رنگهای تک تک پیکسلها بازآفرینی می شود. برنامه های تلویزیون، وب یا فیلم و عکسهای خودتان را تماشا کنید، در ضمن اینکه این اطمینان را دارید که کمترین آسیب را به محیط زیست می رسانید. این تلویزیون چه روشن باشد و چه خاموش، طراحی آن شما را مجذوب می کند.

نهایت سرگرمی با Internet@TV.

 نهایت سرگرمی با Internet@TV.
فن آوری انحصاری Internet@TV شرکت Samsung امکاناتی در اختیار شما می گذارد که قبلاً تجربه نکرده اید. و همه آنها را برای شما روی صفحه بزرگ و زیبای تلویزیون قرار می دهد. این سیستم بسادگی به اینترنت وصل شده و با آن می توانید از صفحات وب مختلف دیدن کرده و از سایر امکانات اینترنتی بهره مند شوید. با آرشیو برنامه های کاربردی آسان، قدرتمند و ارتقا دهنده¬ی Samsung نیز می توانید برنامه های مختلف را سازمان دهی، اضافه یا حذف کنید. در بسیاری از مدلها حتی می توانید از طریق اینترنت، تماسهای ویدیویی برقرار کنید. بدین ترتیب نه تنها به فیلمهای خود دسترسی دارید بلکه به دوستان و عزیزان خود نیز وصل می شوید. دنیایی از گزینه های مختلف پیش روی شماست.

با All Share همیشه متصل می مانید.

 با All Share همیشه متصل می مانید.
تلویزیونهای Samsung HDTV سختی های نشان دادن استعداد خود به جهان، و یا حداقل به اعضا خانواده را از میان برداشته است. فیلمها، آهنگها و عکسهای خود را از کامپیوتر و یا بوسیله موبایل منتقل کنید. این عمل بطور بیسیم و بدون هیچ نوع دشواری انجام می شود. شما حتی می توانید تلویزیون خود را به چند کامپیوتر وصل کنید. چه کسی گفته است برای حضور در تلویزیون باید حتماً آشنا داشته باشید؟

وصل کنید و موسیقی، فیلم، اسلاید و خیلی چیزهای دیگر پخش کنید.

 وصل کنید و موسیقی، فیلم، اسلاید و خیلی چیزهای دیگر پخش کنید.
قابلیت PVR (ضبط کننده ویدیویی شخصی)گسترش یافته Samsung ، دنبال کردن برنامه های محبوب را بسیار آسان ساخته است. کافی است حافظه USB و دیسک سخت خود را وصل کنید و کانال، زمان و تاریخ را در منو انتخاب کرده و اجازه دهید قابلیت PVR باقی کارها را انجام دهد، بدین ترتیب می توانید برنامه های مورد علاقه را هر زمان که دوست داشتید تماشا کنید.

واقعی تر از واقعیت با موتور تصویرپرداز 3D HyperReal

 واقعی تر از واقعیت با موتور تصویرپرداز 3D HyperReal
چشمان خود را باور نخواهید کرد. چون که کیفیت تصاویر خلق شده با موتور تصویرپرداز Samsung 3D HyperReal تا این حد خارق العاده است. این تصاویر به مدد فن آوری Super 3C Realization همان قدر که بی رقیبند، باورنکردنی هم هستند. با این تلویزیون فقط یک فیلم تماشا نمی کنید، آنرا زندگی خواهید کرد. هر لحظه پرهیجان خواهد بود و همراه با حسی عمیق، قوی و غنی. سخت است باور کردن این موضوع که موقع تماشا می توانید روی مبل بنشینید.

اتصال و اشتراک گذاری فیلم

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم
دیگری هیچ عذر و بهانه ای برای نگهداری آن همه عکس و فیلم دیجیتال عالی در دوربین وجود ندارد. تنها چیزی که همراه با Samsung HDTV لازم دارید یک کابل USB است. دستگاه ها را وصل کرده و همان لحظه پخش کنید.

این روش حتی برای آرشیو موسیقی شما نیز قابل استفاده است. همیشه و همه وقت، وقت نمایش است.

Anynet+

 Anynet+
برای لذت بردن از سینمای خانگی خود نباید دردسر بکشید. با سیستم Anynet+ می توانید کلیه تجهیزات صوتی و تصویری سازگاربا Samsung ، وصل شده با HDMI را فقط با یک اشاره از یک جا کنترل کنید. بجای میزی پر از دستگاه های مختلف کنترل از راه دور، یک اشاره کفایت می کند.

HD 1080P کامل

 HD 1080P کامل
همه می توانند ادعا کنند که واضح ترین تصویر را دارند. اما فقط تصاویر HD 1080p کامل هستند که دقت و وضوح آنها دو برابر تلویزیون های HDTV معمولی است. این تصاویر رنگ های شگفت انگیز و جزییات بی مانندی دارند. و حتی خطاهای برنامه های تهیه شده با وضوح استاندارد را نیز تصحیح می کنند. مسلماً هیچ شباهتی با HDهایی که قبلاً دیده اید ندارد.

کنترل شونده با نور محیط، صرفه جویی کننده انرژی

 کنترل شونده با نور محیط، صرفه جویی کننده انرژی
HDTVهای Samsung هم برای محیط زیست – هم برای چشمان شما مناسب هستند. اکو سنسور منحصربفرد ما، شدت نور اتاق را می سنجد و روشنایی صفحه تلویزیون را بطور خودکار تنظیم می نماید. در محیطهای خیلی روشن، تصویر روشن تر شده و در محیطهای تاریک تر، روشنایی کاهش داده می شود. بنابراین برای روشن تر کردن صفحه در زمانی که لازم نیست انرژی صرف نخواهید کرد. از بهترین تصویر ممکن با تلویزیونی که به محیط و اطراف خود اشراف دارد، لذت ببرید.

واقعیت برتر با Samsung 3D

 واقعیت برتر با Samsung 3D
وقتی در سالن سینما نیستید فقط یک راه برای تجربه کردن تصاویر 3 بعدی وجود دارد. و آن تلویزیون Samsung 3D است. برترین تجربه دیداری که داشته اید، برنامه ها و تصاویر از صفحه تخت محدود تلویزیون آزاد می شوند و موجی انفجاری از تصاویر شما را احاطه خواهد کرد. حس آن نفس گیر است و مانند خود – زندگی – است، کیفیت تصاویر فوق العاده عالی با سینما رقابت می کند می زند – در سالن نشیمن خانه شما. خلاقیت Samsung باعث شده تا فیلمهای مورد علاقه ی 2 بعدی به 3 بعدی تبدیل شوند. به دلیل اینکه یک تلویزیون Samsung 3D توجه شما را می طلبد، فارغ از برنامه ای که در حال پخش است.

تلویزیونی با طراحی اعجاب آور.

 تلویزیونی با طراحی اعجاب آور.
شاید تعجب کنید که برای نصب تلویزیونهای جدید ما روی دیوار فقط به دو پیچ نیاز است. بخصوص اینکه برای نصب اکثر تلویزیونهای دیواری به حدود نه پیچ و یک گروه کوچک نصب احتیاج خواهد بود. اما شگفتی اصلی زمانی شروع می شود که تلویزیون جدید خود را روشن کنید.

بهبود دهنده گسترده رنگ پلاس

 بهبود دهنده گسترده رنگ پلاس
چالش پیش روی هر تلویزیون این است که واقعیت را با رنگ و نور بسازد. ما با سیستم بهبود دهنده گسترده رنگ پلاس این چالش را حل کرده ایم. سیستم یادشده بعد از تحلیل هر پیکسل، آنرا تا سرحد مرز 3 بعدی ممکن بسط می دهد. در نتیجه چیزی که خواهید دید، تمام عیارترین و زنده ترین رنگهایی است که تاکنون در یک تلویزیون دیده اید.

پانل فوق شفاف

 پانل فوق شفاف
مشکی عالی با کمترین محوی تلویزیون جدید HD کامل Samsung به مدد بهینه سازی فاز نوری و بالا بردن نسبت شفافیت تصویر با پانل فوق شفاف خود می تواند بازتاب نوری صفحه را کاهش داده و کنتراست را بهبود ببخشد.

4 ورودی HDMI

 4 ورودی HDMI
برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید. با درگاه HDMI این دستگاه می توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه ای بدون هیچگونه فشرده سازی استفاده کنید. لذت بردن از تمام اینها روی یک صفحه نمایش HD هرگز به این آسانی نبوده است.

نسبت مگا کنتراست

 نسبت مگا کنتراست
آنکه گفته بود همه چیز در جزئیات است از سیستم مگا کنتراست لذت می برد. این سیستم نور زمینه ال ای دی را در هر کادر بطرز هوشمندانه ای تنظیم می کند. سفیدها درخشان تر و سفیدتر می شوند. سایه های مشکی خالصند. و عمق رنگها بنحو خارق العاده ای بازتاب داده می شود. ترکیبی بی نقص از فن آوری و هنر.

این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.

تصاویر واضح و شفاف را همیشه و همه جا نخواهید دید. به همین دلیل است که بسیاری از جدیدترین HDTVهای ما مجهز به فیلتر نویز دیجیتالی هستند. اگر در منطقه شما کیفیت سیگنالهای تلویزیون بد است و تصویر خیلی خوبی ندارید، این فیلتر نویزها و برفک های آنالوگ را که در اثر مخابره برنامه ها ایجاد شده کاهش می دهد – در نتیجه تصاویری واضح تر و با جزییات بهترو واضح تر خواهید داشت که به زیبایی تصاویر اصلی هستند.

هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با دقت تصویر بالا.

 هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با دقت تصویر بالا.
دوست دارید تصویر دی وی دی های استاندارد شما بخوبی تصویر دیسکهای Blu-ray باشد؟ مشکلی نیست. ما قابلیتی تحت عنوان BD Wise برای شما ایجاد کرده ایم. این قابلیت را می توانید در دستگاه های پخش دی وی دی و Blu-ray شرکت Samsung بیابید و در صورت اتصال از طریق کابل HDMI، دستگاه با دقت بهینه دیسک های شما را بطور خودکار تشخیص داده و Samsung HDTV شما را روی بهترین تنظیم قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید بجای معطل شدن برای امتحان کردن تنظیمات مختلف به تماشای فیلمهای زیبا بنشینید.

حذف تصاویر دوگانه با تنظیم کننده نوری تلویزیون های ال ای دی Samsung.

 حذف تصاویر دوگانه با تنظیم کننده نوری تلویزیون های ال ای دی Samsung.
تصویر برخی از تلویزیونهای HDTV ال ای دی موجود در بازار هاله ای از نور در اطراف خود دارد، اما فن آوری جدید تنظیم دقیق نور Samsung ، این مشکل را بطور کامل حل می کند. الگوریتم ابداعی ما به فن آوری نور زمینه اجازه می دهد حتی ظریف ترین جزییات را نیز تنظیم و تعدیل کند تا تصویری عالی با کنتراست فوق العاده ساخته شود.
800 Clear Motion Rate

800 Clear Motion Rate

صحنه های هیجانی در تلویزیونهای HDTV شرکت Samsung نرم تر، واضح تر و شفاف تر هستند. دلیل آن است که ما می دانیم نرمی حرکت تصاویر فقط به هرتز بستگی ندارد، بلکه پانل، چیپ ست و فن آوری نور زمینه در آن دخیلند. کیفیت تصاویر حرکتی در این تلویزیون 16 بار بهتر از تلویزیونهای عادی است و می توان آنرا با جلوه حرکتی 800 کادر در ثانیه تلویزیونهای دیگر مقایسه کرد.
پایه گردان

پایه گردان

با پایه گردان ابداعی ما هرگز هیچ تصویری را از دست نخواهید داد. با این پایه گردان می توانید از هر زاویه تصویری عالی داشته باشید و هر کجا را که دوست داشتید برای نشستن و تماشا انتخاب کنید.
SRS Theater Sound

SRS Theater Sound

داشتن تصویری عالی کافی نیست. برای حس کردن کامل تصاویری که می بینید، به صدایی مانند SRS theater sound نیاز دارید. صدای سوراند قوی و واقعی آن، شما را در بر خواهد گرفت. و با بلندگوهای مخفی، فقط تصویری بزرگ خواهید دید.
دوستدار محیط زیست

دوستدار محیط زیست

Samsung خود را متعهد می داند با استفاده از فن آوری ها، طراحی و فرایندهای نوآورانه، تجهیزات و دستگاه هایی به مشتریان گرامی ارائه کند که به بهترین وجه ممکن با محیط زیست سازگار باشند. در نتیجه می توانید با خیال راحت از تلویزیون خود لذت ببرید و بدانید که کمتر به محیط زیست آسیب می رساند.

نظرات در رابطه با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :