معرفی تلویزیون LA40C630K1R سامسونگ

LA40C630K1R


تلویزیونی پیشرفته و کامل

  • HD 1080P کامل
  • Motion Plus 100 هرتز
  • اتصال و اشتراک گذاری فیلم
  • بهبود دهنده گسترده رنگ ها
LA40C630K1Mتلویزیونی پیشرفته و کامل

  • HD 1080P کامل
  • Motion Plus 100 هرتز
  • اتصال و اشتراک گذاری فیلم
  • بهبود دهنده گسترده رنگ ها
LA40C630K1M

لطفا به مشخصات زیر دقت فرمایید.

HD 1080P کامل

 HD 1080P کامل
همه می توانند ادعا کنند که واضح ترین تصویر را دارند. اما فقط تصاویر HD 1080p کامل هستند که دقت و وضوح آنها دو برابر تلویزیون های HDTV است. این تصاویر رنگ های شگفت انگیز و جزییات بی مانندی دارند. و حتی خطاهای برنامه های تهیه شده با وضوح استاندارد را نیز تصحیح می کنند. مسلماً هیچ شباهتی با HDهایی که قبلاً دیده اید ندارد.

اتصال و اشتراک گذاری فیلم

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم
دیگری هیچ عذر و بهانه ای برای نگهداری آن همه عکس و فیلم دیجیتال عالی در دوربین وجود ندارد. با Samsung HDTV تنها چیزی که لازم دارید یک کابل USB است. دستگاه ها را وصل کرده و همان لحظه پخش کنید.
این روش حتی برای آرشیو موسیقی شما نیز قابل استفاده است. همیشه و همه وقت، وقت نمایش است.

4 HDMI

 4 HDMI
برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید. با درگاه HDMI این دستگاه می توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه ای ، بدون هیچگونه فشرده سازی استفاده کنید. لذت بردن از تمام اینها روی یک صفحه نمایش HD هرگز به این آسانی نبوده است.

Anynet+

 Anynet+
برای لذت بردن از سینمای خانگی خود نباید دردسر بکشید. با سیستم Anynet+ می توانید کلیه تجهیزات صوتی و تصویری سازگاربا SAMSUNG وصل شده توسط کابل HDMI را فقط با یک اشاره از یک جا کنترل کنید. به جای میزی پر از دستگاه های کنترل از راه دورمختلف ، یک اشاره کفایت می کند.

Motion Plus 100 هرتز

 Motion Plus 100 هرتز
تصاویر متحرک پرسرعت یا جلوه های ویژه فیلمها را با فن آوری Auto Motion Plus 100 هرتز به گونه ای تجربه خواهید کرد که قبلاً هرگز ندیده اید. فن آوری Auto Motion Plus 100 هرتز، کادر صحنه های اکشن و پرتحرک را تحلیل کرده و گسترش می دهد تا هیچ تصویری تار نشود. در عوض، جلوه های ویژه خیلی دقیق تر و واضح تر می شوند. تصاویر متحرک نرم تر بنظر می رسند. تصاویر ورزشی واضح تر می شوند. و تماشاکنندگان نمی توانند از جلوی تلویزیون بلند شوند.

بهبود دهنده گسترده رنگ ها

هدف نهایی هر هنرمندی این است که طبیعت را با تمام شکوه و جلوه آن به تصویر بکشد. ما با سیستم بهبود دهنده گسترده رنگ خود این هدف را تحقق بخشیده ایم. فن آوری منحصر بفرد شکل دهی 3 بعدی رنگ های ما اجازه می دهد رنگ تک تک پیکسل ها را طوری غنی سازیم که رنگ و روشنایی واقعی و طبیعی خود را بدست آورند. در نتیجه تمام رنگ های طیف RGB (قرمز، سبز، آبی) بطور خیلی زنده بازآفرینی می شوند. این یک شاهکار هنری است.

این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.

تصاویر واضح و شفاف را همیشه و همه جا نخواهید دید. به همین خاطر است که بسیاری از جدیدترین HDTVهای ما مجهز به فیلتر نویز دیجیتالی هستند. اگر در منطقه شما کیفیت سیگنالهای تلویزیون بد است و تصویر خیلی خوبی ندارید، این فیلتر نویزها و برفک های آنالوگ را که در اثر مخابره برنامه ها ایجاد شده کاهش می دهد – در نتیجه تصاویری واضح تر و با جزییات بهتر خواهید داشت که به زیبایی تصاویر واقعی هستند.

(All share(LCD/PDP

 All share(LCD/PDP)
تلویزیونهای Samsung HDTV سختی های نشان دادن استعداد خود به جهان، و یا حداقل به اعضا خانواده را از میان برداشته است. فیلمها، آهنگها و عکسهای خود را از کامپیوتر و یا بوسیله موبایل منتقل کنید. این کار بطور بی سیم و بدون هیچ دشواری انجام می شود. شما حتی می توانید تلویزیون خود را به چند کامپیوتر وصل کنید. چه کسی گفته است برای حضور در تلویزیون باید حتماً آشنا داشته باشید؟

هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با وضوح تصویر بالا.

 هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با وضوح تصویر بالا.
دوست دارید تصویر دی وی دی های استاندارد شما بخوبی تصویر دیسکهای Blu-ray باشد؟ مشکلی نیست. ما قابلیتی تحت عنوان BD Wise برای شما ایجاد کرده ایم، این قابلیت را می توانید در دستگاه های پخش دی وی دی و Blu-ray شرکت Samsung بیابید و در صورت با اتصال از طریق کابل HDMI، دستگاه دقت بهینه دیسک های شما را بطور خودکار تشخیص داده و Samsung HDTV شما را روی بهترین و مناسب ترین تنظیم قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید به جای معطل شدن برای امتحان کردن تنظیمات مختلف، به تماشای فیلمهای زیبا بنشینید.

نظرات در رابطه با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :