معرفی تلویزیون LA40C530F1R سامسونگ

LA40C530F1R


راهی آسان تر به سوی دنیای تمام HD

  • HD 1080P کامل
  • دوستدار محیط زیست
  • این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.
  • پایه گردان
LA40C530F1R


راهی آسان تر به سوی دنیای تمام HD

  • HD 1080P کامل
  • دوستدار محیط زیست
  • این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.
  • پایه گردان
LA40C530F1R

سری 5 تلویزیونهای ال سی دی Samsung تصاویر HD کامل فوق العاده، قابلیت های ارتباطی چندرسانه ای ارتقا یافته و کارکرد سهل و آسان را به شما هدیه می کنند. این تلویزیونها شما را به جهانی از سرگرمی های زیبا و واقعی دعوت می کند که سرشار از رنگها و شکوه طبیعی است.

HD 1080P کامل

 HD 1080P کامل
همه می توانند ادعا کنند که واضح ترین تصویر را دارند. اما فقط تصاویر HD 1080p کامل هستند که دقت و وضوح آنها دو برابر تلویزیون های HDTV معمولی است. این تصاویر رنگ های شگفت انگیز و جزییات بی مانندی دارند. و حتی خطاهای برنامه های تهیه شده با وضوح استاندارد را نیز تصحیح می کنند. مسلماً هیچ شباهتی با HDهایی که قبلاً دیده اید ندارد.

اتصال و اشتراک گذاری فیلم

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم
دیگری هیچ عذر و بهانه ای برای نگهداری آن همه عکس و فیلم دیجیتال عالی در دوربین وجود ندارد. تنها چیزی که همراه با Samsung HDTV لازم دارید یک کابل USB است. دستگاه ها را وصل کرده و همان لحظه پخش کنید.
این روش حتی برای آرشیو موسیقی شما نیز قابل استفاده است. همیشه و همه وقت، وقت نمایش است.

Anynet+

 Anynet+
برای لذت بردن از سینمای خانگی خود نباید دردسر بکشید. با سیستم Anynet+ می توانید کلیه تجهیزات صوتی و تصویری سازگار با Samsung ، وصل شده با HDMI را فقط با یک اشاره از یک جا کنترل کنید. بجای میزی پر از دستگاه های مختلف کنترل از راه دور، یک اشاره کفایت می کند.

این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.

تصاویر واضح و شفاف را همیشه و همه جا نخواهید دید. به همین دلیل است که بسیاری از جدیدترین HDTVهای ما مجهز به فیلتر نویز دیجیتالی هستند. اگر در منطقه شما کیفیت سیگنالهای تلویزیون بد است و تصویر خیلی خوبی ندارید، این فیلتر، نویزها و برفک های آنالوگ را که در اثر مخابره برنامه ها ایجاد شده کاهش می دهد – در نتیجه تصاویری واضح تر و با جزییات بهترو واضح تر خواهید داشت که به زیبایی تصاویر اصلی هستند.

3 ورودی HDMI

 3 ورودی HDMI
برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید. با درگاه HDMI این دستگاه می توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه ای بدون هیچگونه فشرده سازی استفاده کنید. لذت بردن از تمام اینها روی یک صفحه نمایش HD هرگز به این آسانی نبوده است.
دوستدار محیط زیست

دوستدار محیط زیست

Samsung خود را متعهد می داند با استفاده از فن آوری ها، طراحی و فرایندهای نوآورانه، تجهیزات و دستگاه هایی به مشتریان گرامی ارائه کند که به بهترین وجه ممکن با محیط زیست سازگار باشند. در نتیجه می توانید با خیال راحت از تلویزیون خود لذت ببرید و بدانید که کمتر به محیط زیست آسیب می رساند.
پایه گردان

پایه گردان

با پایه گردان ابداعی ما هرگز هیچ تصویری را از دست نخواهید داد. با این پایه گردان می توانید از هر زاویه تصویری عالی داشته باشید و هر کجا را که دوست داشتید برای نشستن و تماشا انتخاب کنید.


نظرات در رابطه با این پست
محمدرضا جوکارزاده
محمدرضا جوکارزاده در تاریخ 11:12 ساعت 11:12 گفته :
سلام
با تشکر از سایت مفیدتون.
یه سوالی داشتم چند وقتی هست تلویزیون LA40C530F1R خریداری کردم.
الان شبکه های دیجیتال هم توی منطقه شهرمون راه اندازی شده می خواستم ببینم چطور میشه این کانال ها رو روی LCD داشت؟
با تشکر.
سلام : شما باید در سایت اصلی سامسونگ جستجو کنید که آیا تلویزیونتان تیونر دیجیتال دارد یا خیر
در صورتیکه جواب مثبت باشد میتوانید به مطلب راه اندازی دیجیتال رجوع کنید.
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :