معرفی تلویزیون LA55C750R2R سامسونگ

LA55C750R2R


وارد دنیای بی کران تصویر شوید

  • واقعیت برتر با Samsung 3D
  • (All Share (LED
  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • 400 Clear Motion Rate
LA55C750R2Rوارد دنیای بی کران تصویر شوید

  • واقعیت برتر با Samsung 3D
  • (All Share (LED
  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • 400 Clear Motion Rate
LA55C750R2R

لطفا به توضیحات زیر مراجعه فرمایید

واقعیت برتر با Samsung 3D

 واقعیت برتر با Samsung 3D
وقتی در سالن سینما نیستید فقط یک راه برای تجربه کردن تصاویر 3 بعدی وجود دارد، و آن تلویزیون Samsung 3D است. برترین تجربه دیداری که داشته اید، برنامه ها و تصاویر از صفحه تخت محدود تلویزیون آزاد می شوند و موجی انفجاری از تصاویر شما را احاطه خواهد کرد. حس آن نفس گیر است و مانند خود – زندگی – است، کیفیت تصاویر فوق العاده عالی که پهلو به پهلوی سینما می زند – در سالن نشیمن خانه شما به چشم می خورند . خلاقیت Samsung باعث شده تا فیلمهای دلخواه 2 بعدی به 3 بعدی تبدیل شوند. چون یک تلویزیون Samsung 3D توجه شما را می طلبد، فارغ از برنامه ای که در حال پخش است.

نهایت سرگرمی با Internet@TV.

 نهایت سرگرمی با Internet@TV.
فن آوری انحصاری Internet@TV شرکت Samsung امکاناتی در اختیار شما می گذارد که قبلاً تجربه نکرده اید، و همه آنها را برای شما روی صفحه بزرگ و زیبای تلویزیون قرار می دهد. این سیستم به سادگی به اینترنت وصل شده و با آن می توانید از صفحات وب مختلف دیدن کرده و از سایر امکانات اینترنتی بهره مند شوید. با آرشیو برنامه های کاربردی آسان، قدرتمند و ارتقا دهنده¬ی Samsung نیز می توانید برنامه های مختلف را سازمان دهی، اضافه یا حذف کنید. در بسیاری از مدلها حتی می توانید از طریق اینترنت، تماسهای ویدیویی برقرار کنید. بدین ترتیب نه تنها به فیلمهای خود دسترسی دارید بلکه به دوستان و عزیزان خود نیز وصل می شوید. دنیایی از گزینه های مختلف پیش روی شماست.

واقعی تر از واقعیت با موتور تصویرپرداز 3D HyperReal

 واقعی تر از واقعیت با موتور تصویرپرداز 3D HyperReal
چشمان خود را باور نخواهید کرد. چون که کیفیت تصاویر خلق شده با موتور تصویرپرداز Samsung 3D HyperReal تا این حد خارق العاده است. این تصاویر به مدد فن آوری Super 3C Realization همان قدر که بی رقیبند، باورنکردنی هم هستند. با این تلویزیون فقط یک فیلم تماشا نمی کنید، آنرا زندگی خواهید کرد. هر لحظه پرهیجان خواهد بود و همراه با حسی عمیق، قوی و غنی. سخت است باور کردن اینکه موقع تماشا بتوانید روی مبل بنشینید.

اتصال و اشتراک گذاری فیلم

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم
دیگری هیچ عذر و بهانه ای برای نگهداری آن همه عکس و فیلم دیجیتال عالی در دوربین وجود ندارد. با Samsung HDTV تنها چیزی که لازم دارید یک کابل USB است. دستگاه ها را وصل کرده و همان لحظه پخش کنید.
این روش حتی برای آرشیو موسیقی شما نیز قابل استفاده است. همیشه و همه وقت، وقت نمایش است.

(All Share (LED

 (All Share (LED
تلویزیونهای Samsung HDTV سختی های نشان دادن استعداد خود به جهان، و یا حداقل به اعضا خانواده را از میان برداشته است. فیلمها، آهنگها و عکسهای خود را از کامپیوتر و یا بوسیله موبایل منتقل کنید. این کار بطور بی سیم و بدون هیچ نوع دشواری انجام می شود. شما حتی می توانید تلویزیون خود را به چند کامپیوتر وصل کنید. چه کسی گفته است برای حضور در تلویزیون باید حتماً آشنا داشته باشید؟
400 Clear Motion Rate

400 Clear Motion Rate

صحنه های هیجانی در تلویزیونهای HDTV شرکت Samsung نرم تر، واضح تر و شفاف تر هستند. دلیل آن است که ما می دانیم نرمی حرکت تصاویر فقط به هرتز بستگی ندارد، بلکه پانل، چیپ ست و فن آوری نور زمینه نیز در آن دخیلند. کیفیت تصاویر حرکتی در این تلویزیون 8 بار بهتر از تلویزیونهای عادی است و می توان آنرا با جلوه حرکتی 400 کادر در ثانیه تلویزیونهای دیگر مقایسه کرد.

پانل فوق شفاف

 پانل فوق شفاف
مشکی عالی با کمترین محوی
تلویزیون جدید HD کامل Samsung به مدد بهینه سازی فاز نوری و بالا بردن نسبت شفافیت تصویر با پانل فوق شفاف خود می تواند بازتاب نوری صفحه را کاهش داده و کنتراست را بهبود ببخشد.

4 HDMI

 4 HDMI
برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید. با درگاه HDMI این دستگاه می توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه ای ، بدون هیچگونه فشرده سازی استفاده کنید. لذت بردن از تمام اینها روی یک صفحه نمایش HD هرگز به این آسانی نبوده است.

HD 1080P کامل

 HD 1080P کامل
همه می توانند ادعا کنند که واضح ترین تصویر را دارند. اما فقط تصاویر HD 1080p کامل هستند که دقت و وضوح آنها دو برابر تلویزیون های HDTV است. این تصاویر رنگ های شگفت انگیز و جزییات بی مانندی دارند. و حتی خطاهای برنامه های تهیه شده با وضوح استاندارد را نیز تصحیح می کنند. مسلماً هیچ شباهتی با HDهایی که قبلاً دیده اید ندارند.

نظرات در رابطه با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :