معرفی تلویزیون LA40C650L1R سامسونگ

LA40C650L1R

راهی آسان تر به سوی دنیای تمام HD

  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • HD 1080P کامل
  • اتصال و اشتراک گذاری فیلم
  • Motion Plus 100 هرتز
LA40C650L1R


راهی آسان تر به سوی دنیای تمام HD

  • نهایت سرگرمی با Internet@TV.
  • HD 1080P کامل
  • اتصال و اشتراک گذاری فیلم
  • Motion Plus 100 هرتز
LA40C650L1R

تماشای ال سی دی 650 شرکت Samsung تجربه ای شگفت آور است. موتور تصویرپرداز HyperReal چنان دقت و وضوح تصاویر را تقویت می کند که خود جزئی از هیجان ماجرای فیلمها خواهید شد. Samsung هرگز به چیزی کمتر از بهترین راضی نیست، به همین دلیل فن آوری 120 هرتز، سیستم بهبود دهنده گسترده رنگ و پانل فوق العاده واضح را با هم ترکیب کرده است تا تصاویری نفس گیر بیافریند. و این فقط محدود به فیلم و برنامه های تلویزیونی نیست؛ سیستم Internet@TV این تلویزیون ، از طریق کامپیوتر و خط تلفن شما ، به اینترنت و تلفن همراه وصل شده و همه برنامه ها و امکانات را روی صفحه بزرگ به شما عرضه می کند.

نهایت سرگرمی با Internet@TV.

 نهایت سرگرمی با Internet@TV.
فن آوری انحصاری Internet@TV شرکت Samsung امکاناتی در اختیار شما می گذارد که قبلاً تجربه نکرده اید. و همه آنها را برای شما روی صفحه بزرگ و زیبای تلویزیون قرار می دهد. این سیستم بسادگی به اینترنت وصل شده و با آن می توانید از صفحات وب مختلف دیدن کرده و از سایر امکانات اینترنتی بهره مند شوید. با آرشیو برنامه های کاربردی آسان، قدرتمند و ارتقا دهنده¬ی Samsung نیز می توانید برنامه های مختلف را سازمان دهی، اضافه یا حذف کنید. در بسیاری از مدلها ، حتی می توانید از طریق اینترنت، تماسهای ویدیویی برقرار کنید. بدین ترتیب نه تنها به فیلمهای خود دسترسی دارید بلکه به دوستان و عزیزان خود نیز وصل می شوید. دنیایی از گزینه های مختلف پیش روی شماست.

اتصال و اشتراک گذاری فیلم

 اتصال و اشتراک گذاری فیلم
دیگری هیچ عذر و بهانه ای برای نگهداری آن همه عکس و فیلم دیجیتال عالی در دوربین وجود ندارد. تنها چیزی که همراه با Samsung HDTV لازم دارید یک کابل USB است. دستگاه ها را وصل کرده و همان لحظه پخش کنید.

این روش حتی برای آرشیو موسیقی شما نیز قابل استفاده است. همیشه و همه وقت، وقت نمایش است.

4 ورودی HDMI

 4 ورودی HDMI
برای وصل کردن تلویزیون خود به سایر سیستم های صوتی و تصویری فقط به یک کابل احتیاج دارید. با درگاه HDMI این دستگاه می توانید از کلیه منابع صوتی و تصویری خود مانند عکس و فیلم دوربین های ویدیویی دیجیتال و کامپیوترهای چندرسانه ای بدون هیچگونه فشرده سازی استفاده کنید. لذت بردن از تمام اینها روی یک صفحه نمایش HD هرگز به این آسانی نبوده است.

Anynet+

 Anynet+
برای لذت بردن از سینمای خانگی خود نباید دردسر بکشید. با سیستم Anynet+ می توانید کلیه تجهیزات صوتی و تصویری سازگار با Samsung ، وصل شده با HDMI را فقط با یک اشاره از یک جا کنترل کنید. بجای میزی پر از دستگاه های مختلف کنترل از راه دور، یک اشاره کفایت می کند.

HD 1080P کامل

 HD 1080P کامل
همه می توانند ادعا کنند که واضح ترین تصویر را دارند. اما فقط تصاویر HD 1080p کامل هستند که دقت و وضوح آنها دو برابر تلویزیون های HDTV معمولی است. این تصاویر رنگ های شگفت انگیز و جزییات بی مانندی دارند. و حتی خطاهای برنامه های تهیه شده با وضوح استاندارد را نیز تصحیح می کنند. مسلماً هیچ شباهتی با HDهایی که قبلاً دیده اید ندارد.

Motion Plus 100 هرتز

 Motion Plus 100 هرتز
تصاویر متحرک پرسرعت یا جلوه های ویژه فیلمها را با فن آوری Auto Motion Plus 100 هرتز به گونه ای تجربه خواهید کرد که قبلاً هرگز ندیده اید. فن آوری Auto Motion Plus 100 هرتز، کادر صحنه های اکشن و پرتحرک را تحلیل کرده و بسط می دهد تا هیچ تصویری تار نشود. در عوض، جلوه های ویژه خیلی دقیق تر واضح می شوند. تصاویر متحرک نرم تر بنظر می رسند. تصاویر ورزشی واضح تر می شوند. و تماشاکنندگان نمی توانند از جلوی تلویزیون حرکت کنند .

بهبود دهنده گسترده رنگ ها

هدف نهایی هر هنرمندی این است که طبیعت را با تمام شکوه و جلوه آن به تصویر بکشد. ما با سیستم بهبود دهنده گسترده رنگ خود این هدف را تحقق بخشیده ایم. فن آوری منحصر بفرد شکل دهی 3 بعدی رنگ های ما اجازه می دهد رنگ تک تک پیکسل ها را طوری غنی سازیم که رنگ و روشنایی واقعی و طبیعی خود را بدست آورند. در نتیجه تمام رنگ های طیف RGB (قرمز، سبز، آبی) بطور خیلی زنده بازآفرینی می شوند. این یک شاهکار هنری است.

این تلویزیون به هیچ چیز کمتر از عالی رضایت نمی دهد.

تصاویر واضح و شفاف را همیشه و همه جا نخواهید دید. به همین دلیل است که بسیاری از جدیدترین HDTVهای ما مجهز به فیلتر نویز دیجیتالی هستند. اگر در منطقه شما کیفیت سیگنالهای تلویزیون بد است و تصویر خیلی خوبی ندارید، این فیلتر نویزها و برفک های آنالوگ را که در اثر مخابره برنامه ها ایجاد شده کاهش می دهد – در نتیجه تصاویری واضح تر و با جزییات بهترو واضح تر خواهید داشت که به زیبایی تصاویر اصلی هستند.

هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با دقت تصویر بالا.

 هوشمندانه ترین راه تماشای دی وی دی با دقت تصویر بالا.
دوست دارید تصویر دی وی دی های استاندارد شما بخوبی تصویر دیسکهای Blu-ray باشد؟ مشکلی نیست. ما قابلیتی تحت عنوان BD Wise برای شما ایجاد کرده ایم. این قابلیت را می توانید در دستگاه های پخش دی وی دی و Blu-ray شرکت Samsung بیابید و در صورت اتصال از طریق کابل HDMI، دستگاه با دقت بهینه دیسک های شما را بطور خودکار تشخیص داده و Samsung HDTV شما را روی بهترین تنظیم قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید بجای معطل شدن برای امتحان کردن تنظیمات مختلف به تماشای فیلمهای زیبا بنشینید.

نظرات در رابطه با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :