شکستن پنل ال سی دی 32 اینچ

---

قابل توجه بازدید کنندگان گرامی:

تقریبا روزانه بین 10 تا 15 تماس با این مرکز گرفته میشود که علت خرابی تلویزیون ، شکستن پنل ال سی دی یا ال ایی دی 32 اینچ میباشد. لازم به ذکر میباشد که اصلی ترین قسمت بک تلویزیون ، سیستم نمایش تصویر آن می باشد در تلویزیون های سی آر تی


باسلام

تقریبا روزانه بین 10 تا 15 تماس با این مرکز گرفته میشود که علت خرابی تلویزیون ، شکستن پنل ال سی دی یا ال ایی دی 32 اینچ میباشد. لازم به ذکر میباشد که اصلی ترین قسمت بک تلویزیون ، سیستم نمایش تصویر آن می باشد در تلویزیون های سی آر تی ، لامپ تصویر  میباشد و در ال سی دی و ال ایی دی  نیز پنل مهم ترین قسمت تلویزیون بوده و ( در صورت موجود بودن  )ذر تلویزیونهای 32 اینچ بین 70 تا 75 درصد قیمت تلویزیون را شامل میشود.

 

 

 

با توجه به مطلب فوق و یک حساب سرانگشتی به این نتیجه میرسیم که تعویض پنل در تلویزیونهای 32 اینچ به هیچ وجه مقرون به صرفه نمیباشد.

لازم به ذکر میباشد که این مرکز در حال حاضر فقط پنل های تلویزیونهای سونی و تا حدودی سامسونگ را در اختیار داشته و برای مابقی تلویزیونها باید به شرکت گارانتی همان تلویزیون مراجعه نمایید.

پیشنهاد میکنیم تلویزیون پنل شکسته ی خود را در انباری نیز نگذارید و تا وقتی که مدل تلویزیون قدیمی نشده  ال سی دی پنل شکسته را به تعمیرکاران بفروشید .

برای بهتر فروختن ال سی دی  یا ال ایی دی یا پلاسمای (دست دوم یا پنل شکسته )خود میتوانید مشخصات تلویزیون را به info@yasintech.ir ارسال نمایید تا پس از عرضه در محیط اینترنت به بالاترین قیمت فروخته گردد.

نظرات در رابطه با این پست
ساناز
ساناز در تاریخ 12:50 ساعت 12:50 گفته :
ضربه به صفحه led32 سوني
سلام : سلام
فعلا این پنل موجود نمی باشد
لطفا با دفتر تماس بگیرید. 33678549
حسین
حسین در تاریخ 00:02 ساعت 00:02 گفته :
سلام و ممنون از سایت خوبتون....
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :